logo logo


Для авторів

Основні вимоги до підготовки і оформлення матеріалів статей

Статтю можна подати англійською або українською мовами. В обох випадках одиниці виміру, позначення, надписи у таблицях і рисунках, абревіатури, індекси у формулах повинні бути англійською мовою.

Перед подвійним рецензуванням всі статті проходять перевірку на антиплагіат. 
 

Згідно вимог МОН України до фахових наукових видань, резюме українською мовою повинно бути обсягом не менше 1800 знаків (20 рядків 10 шрифтом одним абзацом). Abstract (англ. мовою) може бути довільного обсягу. Резюме та Abstract повинні містити конкретні результати і формулюватись словами “отримано...”, “показано...”, “звідси витікає...” (шрифт – Times New Roman, 10 пунктів, курсив). Після Резюме та Summary наводять 5-10 ключових слів ...” (шрифт – Times New Roman, 10 пунктів, курсив).
 

Cтаття повинна мати такі елементи:

Вступ: Вступ (зазвичай 700-900 слів) має бути доступний для читачів, які не є фахівцями в даній тематиці.

Основний текст: Основний текст, який повинен бути розділений на кілька частин, описує детальний зміст експерименту/дослідження, включаючи суттєві результати та поглиблене обговорення/аналіз.

Висновки і перспективи досліджень у даному напрямку.

Обсяг статті повинен становити від 5 до 12 сторінок.

У редакцію подають комп’ютерну верстку статті, підготовлену в редакторі Microsoft Office у форматі doc, docx. Їх надсилають на електронну пошту: sj@tntu.edu.ua (як додаток – attachment).

Вимоги до оформлення статті

  1. Назву статті (не більше двох рядків) подають українською та англійською мовами (Шрифт: TimesNewRoman – 14 пунктів; міжрядковий інтервал – одиничний, формату А4
  2. Основний текст Шрифт: TimesNewRoman – 12 пунктів; міжрядковий інтервал – одиничний, формату А4
  3. Рисунки мають бути чіткі та з мінімльною роздільною здатністю 300 dpi. Англійський підпис мусить бути самодостатній, щоб читач, який не знає мови оригіналу, з підпису зрозумів, що рисунок зображає. Не можна дублювати ті самі дані в таблицях, графіках і тексті статті. Графіки з однаковими координатами бажано робити в однаковому масштабі.
  4. Для позначення величин вживати букви тільки латинської та грецької абеток. Всі симво­ли треба пояснити в тексті. Не застосовувати індекси у вигляді початкових букв якогось слова, а заміняти їх на цифри (наприклад, а0 замість апоч.). Формули нумеруються в порядку згадування. Слід розрізняти великі та малі літери, однакові за написанням, але різні за розміром (V і vK і k).
  5. Фізичні величини вказують в одиницях СІ, користуючись міжнародними позначен­нями (латинськими літерами).
  6. Список літератури подають у порядку посилання мовою оригіналу, який повинен містити не менше 15 найменувань, з яких щонайменше 50 % цитувань із бази даних Scopus (WoS) за останні 10 років, не більше 20 % самоцитувань і 1-2 цитування на статті "Вісник ТНТУ" починаючи з 2016 р.

Забороняється:

- цитування російських та білоруських авторів;

- цитування джерел, виданих в росії та білорусі.


Стаття, яка подана без дотримання вимог редакції, до розгляду не примається. Відповідальність за достовірність інформації, фактів і відомостей, посилань на нормативні акти, цитат і подання власних імен несуть автори публікації.

Завантажити вимоги в форматі DOC

Завантажити вимоги в форматі PDF


Всі права захищено © 2019. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.